logo
Pirmas puslapis Svetainės žemėlapis Versija spausdinimui El. paštasVardas 
Slaptažodis


Priminti slaptažodį

Registracija


mariai.lt

smugis kainai

PROJEKTAI

Jau vykdomi butų pardavimai!

Daugiau

Nuo žodžių dūzgesio pavargęs, nuo žmonių...

Nuo juodo ritmo, nuo tuštybės apkvaitau,

Priprast bandžiau, tačiau nepripratau...

nes akys nepajėgia užfiksuoti vaizdų, ausys išgirsti, o galvoje sukiojasi padrikų minčių raizgalynė. Gręžiuosi tarsi augalėlis į saulės šviesą – ieškau ramybės. Ilgesingai dairaus jūros pusėn: svajoju, kad žvilgsnis nuslystų į melsvą tolį, kad užkliūtų už horizonte spindinčių baltų jachtų burių, kad įkvėpčiau jūros bangą sūrią, kad pajusčiau, kaip glaustos į smėlį grakšti ir pailsus banga, kaip pakilęs vėjas glosto baltas kopų galvas ir tamsžalės kalnapušės lenkiasi žemai. Nieko kito netrokštu, tik žydrumos, jūrų gylio ir pločio, žuvėdrų klyksmo, taip, taip žydrumos tetrokštu, baltai mėlynų begalinių erdvėjančios jūros kalnų. Ten pražydusias Juodkrantėj smiltis šilkinis vėjelis šiurena, o pakrantės ten tokios svajingos. Ten geltonkasė Neringa tarsi sesė puošias, mainos, o Nida – jos širdis – ima plakti nauju gyvenimo ritmu...
Pačiame miestelio centre, laikantis kuršių statiniams būdingų tradicijų, iškilo nauji modernūs trijų aukštų su mansarda gyvenamieji apartamentai. Juose butai nedideli – nuo 20 iki 60 kv. m, tačiau nepaprastai jaukūs, šviesūs, kartu ir erdvūs. Visuose pastatyti židiniai, tad visai nebaisūs lietingi ir darganoti orai. Balkonai – nedengti, yra terasos. Tai suteikia namams tam tikro grakštumo, elegancijos ir lengvumo įspūdį. Juose puikiausiai galėsite priiminėti svečius, gurkšnoti aromatingą kavą ar kvapnią arbatą, vaišintis taure vyno ir gėrėtis besileidžiančia saule, pajusti, kaip atslenka vakaro vėsa. Be to, pro visų butų langus atsiveria Kuršių marių platybės su jose plaukiojančiomis baltaburėmis jachtomis ir žvejų laiveliais.
Aplink namus funkcionaliai ir skoningai sutvarkyta aplinka, o visai tai lemia, kad naujieji namai įsilietų į bendrą miestelio visumą.

 

 

 

Kontaktiniai telefonai:

Tel. + 370 602 99999 / + 370 698 77467

 

PROJEKTAI

mariai.lt

Pradėtas statyti Kaune ant marių kranto gyvenamas kvartalas Mariai


ecotennis.lt

Kauno mieste atidaryti 8 nauji modernūs uždari kiliminės dangos lauko teniso aikštynai


1

Kauno centre išnuomojamas žemės sklypas!

Plačiau »